• 154
  • 0

Modern tıbbın yenilenmesi ve daha fazla uygulanan estetik operasyonlar ile artık birden fazla yöntemle kolaylıkla değerlendirebilir, memnun olmadığımız vücut hatlarından kurtularak yeni ve daha şekilli vücut hatları elde edebiliriz.

Birden fazla kişiye uygulanan en yaygın ameliyatlardan biri olan popo estetiği ya da aranızda yaygın olarak bilindiği üzere Brezilya popo uygulaması daha belirgin bir kalça formu isteyenler için ideal bir uygulamadır.

Popo estetiği nedir?

Şekillendirilmiş bir eğri ile olabildiğince çıkıntılı bir görünüme sahip olmayı hedefleyen popo estetiği, yağ enjeksiyonu veya protezler yardımı ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yağ enjeksiyonu ve popo estetiğinde numune yağlar ürünün çeşitli yerlerinden liposuction yöntemi ile kullanılmaktadır. Kişinin kendi vücut yağı olan bu yöntem güvenlidir ve bunun için özel kanüller kullanılacaktır ve vücutta sadece kanüllerin gireceği kesiler ve bununla ilgili olabilir. Bu, iyileşmeyi büyük ölçüde kısaltır.

Nasıl yapılır?

Yağ enjeksiyonunun yanı sıra protezler yardımı ile popo estetiği de yapılabilmektedir. Hızlı sonuç verebilen protez destekli popo estetiği, çıkıntılı, kavisli popo görünümüne sahip olabilir. Kuyruk sokumundan yapılan kesi ile başlayan kalça estetiği uygulamasında, kalacak izler en küçük boyuttadır. Hastamız 1 gün hastanede yatarak iyileşmesi popo estetiğine göre daha uzun süren yağ enjeksiyonu ve protez destekli popo estetiği sonrası taburcu edilmektedir.

Rahat bir uygulama olan popo estetiğinde, uygulama sonrasında hastaya özel bir çorap giydirilir ve hasta yaklaşık 10 gün oturup yatması için dik tutulur ve işlemin nasıl ilerleyeceği konusunda bilgilendirilir.

Popo estetiği ameliyatında kullanılacak yöntem; başvuru sahibinin istekleri, benim deneyimim ve hastamın vücut yapısı belirliyor. Bütün bunlar, konuşma açıklamasında değerlendirilen postoperatif günde değerlendirilir.

Güvenilir bir uygulama olan popo estetiği uygulaması ile hayallerinizin ışığında yeni ve daha şekilli, belirgin bir popo elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
Sorunuz mu var? Hemen bize sorun