Estetik Doktorumuz (estetikdoktorumuz.com) kuruluş amacı itibariyle adından da anlaşılacağı üzere estetik hekimlerinden oluşan bir kurumdur.
Estetikdoktorumuz; kurum olarak bünyesinde en fazla estetik cerrah bulunduran kurum unvanına sahiptir.  Dolayısıyla gerek çağrı merkezi gerekse yardımcı sağlık personelleri ile 24 saat kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemiştir.
Estetik operasyonlar mali açıdan çok pahalı olarak görülse de estetik doktorumuz olarak bu algıyı değiştirmiş olmakla beraber, estetik operasyonları hem kaliteli hem de ekonomik olarak siz değerli hastalarımıza sunmaktayız. Estetik operasyonlar sanıldığı gibi sadece fiziki şartları düzeltmekle kalmaz kişinin kendisi ile ilgili olumsuzluklarını da psikolojik olarak ortadan kaldırmakta ve özgüven duygusunu yükseltmektedir.

Biz Bir Aileyiz

Estetikdoktorumuz ailesi olarak mutlu ve huzurlu hastalarımız ile günden güne ailemizi büyütmekteyiz.

Siz değerli hastalarımıza alanın da başarılara imza atmış hekimler ve güler yüzlü yardımcı sağlık personellerimiz ile güven ve huzur ortamında sağlıklı günlere beraber ilerleyeceğiz.

Daha iyisi için çalışıyoruz

%100

Destek

%99

Başarı

%99

Hasta Memnuniyeti

Görüşler

Kim, Ne Dedi?

Uzun araştırmalar sonrası tercihimi sizden yana yaptım. İlginiz ve taleplerimi en iyi şekilde yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Burnum istediğim gibi oldu ve sonrasında da gerçekten hiçbir sorun yaşamadım....

Ayla K.
İK Sorumlusu

Göz ve kaşlarım konusunda bazı taleplerim vardı. Arkadaşlarımın yönlendirmesi ile sizi tercih ettim. Önce arkadaşlarıma sonra da size çok teşekkür ediyorum... Umarım başkaları da benim gibi mutlu olur. İyi ki varsınız.

Günce T.
Oyuncu

Eşimin isteği üzerine göğüs estetiği yaptırmak istedim. Çok tereddüdüm vardı. Doktorların ön araştırması ve detaylı bilgilendirmesi sonucu göğsümü biraz küçültmeye karar verdim. Şu an gerçekten çok memnunum.

S. Y.
Sekreter

Doğum sonrası çok fazla çatlaklarım ve sarkmalar oluştu.  Bunlardan kurtulabilmek için çeşitli araştırmalar yaptım ve sonunda size ulaştım. 3-4 seansla istediğim görünüme kavuştum. Size bir mail yazarak teşekkür etmek istedim...

L. G.
Yönetici
Detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Numaranızı Yazın
Sizi Arayalım

    Translate »
    Sorunuz mu var? Hemen bize sorun